מדיניות החזרות והחלפות

החזרות
ניתן להחזיר פריט תוך 14 יום מקבלת המשלוח, רק במידה שלא נעשה בו כל שימוש ואין בו שום פגם/נזק.
 לביצוע ההחזרה יש לעדכן את שירות הלקוחות במייל 2sisltd@gmail.com
ניתן לבצע החזרה באמצעות שליח בעלות של 25
ניתן גם להגיע לסטודיו שלנו בבית טפר,רח' תל גיבורים 5 ת"א בשעות הפעילות 10:00-14:30 ימים א-ה (שישי סגור) בתיאום מראש. לא ניתן לבצע החזרה דרך דואר ישראל
החלפות
ניתן לבצע החלפה בסטודיו שלנו בבית טפר,רח' תל גיבורים 5 ת"א בשעות הפעילות 10:00-14:30 ימים א-ה (שישי סגור) בתיאום מראש.כמו כן ניתן לבצע החלפה בשליחות בעלות של 30 שח.  לא ניתן לבצע החלפות  דרך דואר ישראל
החזר כספי
במידה ותבקשי זיכוי כספי, ניתן לעשות זאת תוך 14 יום מרגע שקיבלת את המוצר, כספך יוחזר תוך 14 ימי עסקים ממועד החזרת הפריט לכרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יתבצע לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית בקיזוז דמי ביטול בסך 5% מהעסקה המקורית. אין החזר על דמי המשלוח.

ביטול עסקה
  • במקרה של ביטול עסקה שבוצעה בהנחה/הטבה, הסכון שיוחזר ללקוח/ה יגזר מהסכום ששילם בפועל לאחר הנחה/ הטבה ובכפוף לחוק. 

  • במבצע ״1+1״ במקרה של החזרת אחד מתוך 2 הפרטים, יזוכה הלקוח/ה בחצי מזכום המבצע.

  • במבצעי כמות כדוגמת 3 יחידות ב 460 ש״ח , במקרה של החזרת חלק מהפריטים (אחד או שניים), יזוכה הלקוח/ה באופן שהסכום ששולם ישקף את מחיר המוצר/ים הנותר/ים ברשות הלקוח/ה לפי מחירים באתר באותו המועד ללא המבצע. 

  • במבצעי הנחה מיוחדים כגון פריט שני ב 50%, במקרה של החזרת פריט יזוכה הלקוח/ה באופן שהסכום ששולם ישקף את מחיר במוצרים שנותרו ברשות הלקוח/ה לפי מחירם באתר באותו מועד ללא המבצע. 

  • בכל מקרה של החזרת פריטים אשר הזיכוי בגינם יעמיד את סך הקנייה על סכום נמוך מהסכום המזכה במשלוח חינם, החברה תהיה רשאית לגבות דמי משלוח. 

לפרטים נוספים תוכלי לבדוק את תקנון האתר